SpäťÚvod / Články / Aktuality / z domova... / Ústavná ochrana rodiny
Santiago de CompostelaPovodne na Balkáne

Ústavná ochrana rodiny

26. máj 2014 / Kamil Bartko

Vytlačiť Vytlačiť
Ústavná ochrana rodiny

Pravdepodobne mnohí z nás sa už podpísali pod petíciu, ktorú organizuje ALIANCIA ZA RODINU. Zatiaľ je evidovaných približne 135 000 podpisov.

Zber podpisov realizujú dobrovoľníci, ktorí následne koordinujú aj následnú komunikáciu s alianciou. 
 
V Banskej Bystrici je len päť koordinátorov (zatiaľ čo v iných mestách ich je okolo 60), radi by sme preto v BB vytvorili širší tím dobrovoľníkov.
 

Petícia je veľmi významná.

Ak Slovensko zaspí, odnesú si to najmä naše deti.
 
Tlak ktorý vyvíja loby LGBTI (reprezentuje asi 0,1% našej populácie) je veľmi silný a je zdá sa hlasnejší ako hlas zvyšku Slovenska.
 
Tento tlak, ktorý sa posilňuje aj prostredníctvom "EU" tlakov, má charakter legislatívnych zmien, ktoré majú vážny dôsledok pre bežných ľudí.
 
Na to, aby sa touto témou parlament začal vážne zaoberať a aby prezident podpísal vyhlásenie referenda je potrebné nazbierať aspoň 350 000 platných podpisov.
 
Preto Vás pozývame k spolupráci pri zbere podpisov v Banskej Bystrici. Tento týždeň chceme dať do kopy tímy a na budúci týždeň by sme začali aktívne zbierať podpisy na verejných priestranstvách, ktoré ešte upresníme.
 
Je tu historický moment, kedy môžeme aktívne zasiahnuť do dejín Slovenska. Pridajte sa k nám a pomôžte nám zbierať podpisy potrebné na vyhlásenie referenda na ochranu rodiny. Váha tejto petície niekoľkonásobne prevyšuje všetky ostatné. 
 

Ako spolupracovať?

  • zapíšte sa aspoň v jeden deň v období 2. - 6. júna 2014 do "teamu zberačov"
  • zapisujte sa priamo DO TABUĽKY TU

 

Ďakujeme.

Kontakt na organizátorov: Kamil Bartko, 0905 / 828 101; bartkokamil@gmail.com


Autor: Kamil Bartko
Diskusia (0)
Zatiaľ žiadny komentár
Nový komentár
Pridať príspevok
Registrovať sa môžete TU. Prihlásiť sa môžete TU.
Podobné články

Manželstvo ako dar

6. marec 2014 / z domova...

Manželstvo ako dar

Čo hovoria účastníci posledného realizovaného víkendu pre bezdetných manželov? Ahojte priatelia, spolu s manželom sme sa zúčastnili víkendu na...

Ako zaujať?

4. február 2013 / z domova...

Ako zaujať?

"Neviem ako, ale podarilo sa mu zaujať moju pozornosť." Hovorí chlapec, ktorý sa v roku 1858 stretol s Jánom Boscom, a ktorého život sa odvtedy úplne zmenil. Don...

Tehlička pre deti v Južnom Sudáne (2017)

28. február 2017 / z domova...

Tehlička pre deti v Južnom Sudáne (2017)

Dvanásty ročník zbierky TEHLIČKA, organizuje SAVIO, 28. 2. - 31. 7. 2017 Južný Sudán ... ozbrojené strety, ktoré začali v roku 2013 doposiaľ zanechali...

Vynálezy

25. september 2013 / z domova...

Vynálezy

Festival vedy – Noc výskumníkov sa uskutočnil 27. septembra 2013 a už po siedmykrát priblížil slovenskej verejnosti tie najzaujímavejšie výsledky slovenskej vedy...

N